[[TitleIndustry]]

kas on 304 roostevabast terasest plaat?

Date:Jul 13, 2019

Roostevaba teras 304 on roostevabast terasest levinud materjal tihedusega 7,93 g / cm3, tuntud ka kui 18/8 roostevaba teras. Kõrge temperatuurikindlusega 800 ° C on sellel hea töötlusvõime ja kõrge vastupidavus. Seda kasutatakse laialdaselt tööstus- ja mööblikaunistustööstuses ning toiduainete meditsiinitööstuses.

304 on mitmekülgne roostevaba teras, mida kasutatakse laialdaselt heade jõudluste (korrosioonikindlus ja vormitavus) nõudvate seadmete ja osade valmistamiseks. Roostevaba terase korrosioonikindluse säilitamiseks peab teras sisaldama üle 18% kroomi ja üle 8% niklit. Roostevaba teras 304 on roostevaba terase klass, mis on toodetud vastavalt Ameerika ASTM standarditele.

304 kõige olulisemad elemendid on Ni, Cr, kuid ei piirdu nende kahe elemendiga. Erinõuded on sätestatud tootestandardis. Tööstuses levinud otsused leiavad, et kui Ni sisaldus on üle 8% ja Cr sisaldus üle 18%, võib seda pidada 304 roostevaba teraseks. Seetõttu nimetab tööstus seda tüüpi roostevabast terasest 18/8 roostevaba terast. Tegelikult on asjaomastes tootestandardites 304 väga selged eeskirjad ja nendes tootestandardites on roostevabast terasest erineva kuju puhul mõned erinevused.

Roostevaba teras 304 on kõige laialdasemalt kasutatav kroom-nikkel-roostevaba teras. Laialdaselt kasutatava terasena on sellel hea korrosioonikindlus, kuumuskindlus, madal temperatuuritaluvus ja mehaanilised omadused. Sellel on hea kuum töödeldavus, näiteks stantsimine ja painutamine. , kuumtöötlemata kõvenemist (kasutage temperatuuri -196 ° C ~ 800 ° C). Atmosfääri korrosioonikindlus, kui tegemist on tööstuskeskkonna või tugevalt saastatud aladega, tuleb see korrosiooni vältimiseks õigeaegselt puhastada. Sobib toidu töötlemiseks, ladustamiseks ja transportimiseks. Sellel on head töötlemisomadused ja joodetavus.

Võtke meiega ühendust e-posti teel: info@sxht-group.comPaari: milleks saab duplex 2205 roostevabast terasest plaati kasutada?

Järgmise: mis on roostevabast terasest kandiline toru?