[[TitleIndustry]]

Mis on roostevabast terasest sanitaartoru?

Date:May 10, 2019

Roostevabast terasest sanitaartehniline toru on pikk terasest riba, millel on õõnessektsioon ja mille ümber pole õmblusi. Mida paksem on toote seinapaksus, seda ökonoomsem ja praktilisem see on. Mida õhem seina paksus, seda kõrgemad on töötlemiskulud.Toote protsess määrab selle piiratud jõudluse ja õmblusteta terastoru täpsus on üldiselt madal. Seina paksus ei ole ühtlane, heledus torus ja väljaspool seda on madal, fikseeritud pikkuse pikkus on kõrge ning seest ja väljast on näha punne ja mustad laigud ning mustaid kohti pole kerge eemaldada; selle tuvastamist ja kujundamist tuleb töödelda võrguühenduseta. Seetõttu kehastab see oma paremust kõrgsurve, kõrge tugevusega, mehaaniliste konstruktsioonimaterjalide osas.Põhirakendus :

Roostevabast terasest sanitaartehnilisi torusid kasutatakse peamiselt jookide, alkoholi, bioenergeetika, toidu jm tootmisseadmetes ja monteerimisliinides. Inimesed vajavad peamiselt roostevabast terasest sanitaartehniliste torude pinnaviimistlust, passiivse kihi ja õli tõrjuvust:

1. Pinna viimistlus: lihvige roostevabast terasest sanitaartoru sisemine ja välimine pind, et muuta terastoru pind ühtlasemaks ja heledamaks, mida me sageli peegelpinnaks kutsume. Peamine eesmärk on vältida torus oleva vedeliku tekkimist torus seina moodustamisel, mis on altid reostusele ja torude ummistusele.

2. Passiivsuskiht: pärast poleerimist tuleks terastoru asetada sukeldamiseks passiivimispaaki ja terastoru pind oksüdeeritakse happelise passiivimislahusega, moodustades passiivkihi, et saavutada terastoru korrosioonikindlus.

3. Õlikeelu aste: Pärast passivatsiooni lõppu õli puhastatakse ja terastoru pinnal olev õli eemaldatakse. Pärast valmimist tuleb seda testida rasvaanalüsaatoriga. Peamiselt takistab see toru seina enda õli torus voolava vedeliku saastumist.


Paari: Austeniitne roostevaba teras

Järgmise: Mis on 316 roostevabast terasest äärikud?