[[TitleIndustry]]

Mis on roostevabast terasest sanitaartoru?

Date:May 10, 2019

Roostevabast terasest sanitaartorustik on pikk terasest riba, millel on õõnes lõik, ja selle ümber ei ole õmblusi. Mida paksem on toote seina paksus, seda ökonoomsem ja praktilisem see on. Mida paksem on seina paksus, seda suurem on töötlemiskulud.Toote protsess määrab selle piiratud jõudluse ja õmblusteta terastoru täpsus on üldiselt madal. Seina paksus ei ole ühtlane, heledus toru sees ja väljaspool on madal, fikseeritud pikkuse pikkus on kõrge ja seest ja väljast on paistavad ja mustad laigud ning mustad laigud ei ole kergesti eemaldatavad; selle avastamist ja kujundamist tuleb töödelda võrguühenduseta. Seetõttu kujutab see endast kõrgema rõhu, kõrge tugevusega, mehaaniliste struktuurimaterjalide paremust.Peamine rakendus :

Roostevabast terasest sanitaartorusid kasutatakse peamiselt jookide, alkoholi, biotehnoloogia, toidu jne tootmisvahendites ja montaažliinides. Inimesed vajavad peamiselt roostevabast terasest sanitaartorude pinnaviimistlust, passiveerivat kihti ja õli tõrjet:

1. Pinna viimistlus: roostevabast terasest sanitaartoru sisemiste ja välispindade poleerimine, et terastoru pind oleks sujuvam ja heledam, mida me sageli peeglipinnaks nimetame. Peamine eesmärk on takistada torus olevast vedelast materjalist moodustada seina toru, mis on kalduvus reostusele ja moodustab toru ummistuse.

2. Passiveeriv kiht: Pärast poleerimist tuleb terastoru asetada sukeldamiseks passiveerimismahutisse ja terastoru pind oksüdeeritakse happega passiveerimislahusega, et moodustada terasest toru korrosioonikindluse saavutamiseks passiveeriv kiht.

3. Õli keelustamise aste: Pärast passiveerimise lõppu puhastatakse õli ja eemaldatakse õli terastoru pinnal. Pärast lõpetamist tuleb seda testida rasva analüsaatoriga. See takistab peamiselt toru seina õli saastumist toru sees voolavast materjalist.


Paari: Austeniitsest roostevabast terasest kasutatakse

Järgmise: Mis on 316 roostevabast terasest äärikut?