[[TitleIndustry]]

pehme magnetiline sulam

Date:Oct 10, 2018


Võib energiasektoris jagada madala süsinikusisaldusega elektriteraseks ja Amkotie, räni teraseks, nikkel-raud pehmeks magnetiliseks sulamiks, rauast ja koobaltist pehmeks magneesiumiks, rauast ja ränist alumiiniumi pehmeteks sulamiteks jne, peamiselt kõrgemas magnetväljas suure magnetilise tundlikkusega ja sulami südamiku kadumisega. Elektroonikatööstuses on sulami peamine läbilaskvus ja madal sundjõud madala või keskmise magnetvälja peamine kasutusala. Kõrgetel sagedustel on vajalik õhuke riba või kõrgema takistusega sulam. Need on tavaliselt valmistatud plaatidest või ribadest.

KIMBERLY PIPE 12- (300).jpg


Selle hüstereesisilmuse piirkond on väike ja kitsas, koersitiivsus on tavaliselt madalam kui 800a / m, kõrge takistusjõud, madal pöörisvoolu kaotus, kõrge läbilaskvus, kõrge küllastusega magnetiline tundlikkus. Üldiselt töödeldakse see plaatideks ja ribadeks. Valmistatakse sulamismeetod. Kasutatakse peamiselt elektriseadmetes, telekommunikatsioonitööstuses, mitmesuguseid raudsüdamiku komponente (näiteks trafo raudsüdamik, releesüdamik, õhuklapp jne). Tavaliselt kasutatavates pehmetes magnetilistes sulamites on madala süsinikusisaldusega elektriteras, Amkotie, räni teras, nikkel-raud pehme magnetiline sulam, raud-koobalt Pehme magnetiline sulam, raud-räni pehmed sulamid jne.

Põhiliselt kaovad magnetilised sulamid, mis on vastuvõtlikud väliste magnetväljade all magnetiseerumisele ja eemaldavad magnetilise voo pärast magnetilist induktsiooni (magnetism). Hüstereesisilmuse piirkond on väike ja kitsas ning koersitiivsus (Hc) on üldiselt väiksem kui Oe (vt täpsussulamid). 19. sajandi lõpus olid mootori ja trafo südamikud valmistatud madala süsinikusisaldusega terasest. 1900. aasta magnetilisemad räniterasest lehed asendasid kiiresti maheda terase, mida kasutati energeetikatööstuse toodete tootmiseks. NI-FE sulam võeti kasutusele 1917. aastal, et rahuldada toonase telefonisüsteemi vajadusi. hiljem esitati eriotstarbeliste erinevate magnetiliste omadustega Fe-kovasulamid (1929), fe-si-alumi sulamid (1936) ja Fe-al sulamid (1950). Hiina alustas kuumvaltsitud räniterasest lehtede tootmist 1953. aastal. 50-ndate lõpus hakkasime uurima pehmeid magnetilisi sulameid, nagu NI-FE ja fe-co, ning hakkasime tootma 60-ndatel peamisi pehmeid magneteid. Külma tootmine valtsitud räniterasest ribad algasid 70ndatel.


Paari: Austeniit 303 Kergesti lõigatav roostevaba teras

Järgmise: Külmtõmmatud (valtsitud) tarneolek