[[TitleIndustry]]

pehme magnetiline sulam

Date:Oct 10, 2018


Jaguneb vähese CO2-heitega räniterasest ja Amkotie, räni terasest, Nikkelkaadmium pehme magnetiline sulam, raua- ja koobalti pehme magnetiline sulam, pehme raua-räni alumiiniumsulamid jne, võimu tööstuses, eelkõige suure suurem magnetvälja magnetvälja sensor ja madala südamikuskaoks sulamist. Elektroonikatööstuses, peamiselt kasutamine madal- või magnetvälja abil suure ja madal koertsitiivsus sulamist. Kõrgetel sagedustel, on vajalik õhuke riba või suurem takistus sulamist. Need on tavaliselt valmistatud plaadid või ribadeks.

KIMBERLY PIPE 12- (300).jpg


Selle hüstereesi silmuse pindala on väike ja kitsas, selle koertsitiivsus on üldiselt madalam kui 800a/m, suur takistus, madal Eddy kahjumi, suure, kõrge Küllastusaste magnet mõttes. See on tavaliselt töödeldud plaadid ja ribad. Sulamistemperatuuri määramise meetod on valmis. Kasutatakse peamiselt elektriseadmed, telekommunikatsioonifirmad, erinevaid rauast tuum komponendid (näiteks trafo rauast tuum, relee rauast tuum, õhuklapp, jne.). Levinud pehme magnet sulamid on madala süsinikusisaldusega räniterasest, Amkotie, terase, Nikkelkaadmium pehme magnetiline sulam, raua-koobalti pehme magnetiline sulam, raud-räni pehme sulamid ja nii edasi.

Magnet sulamid vastuvõtlikud magnetization all väliste magnetväljade ega mis eemaldada magnetvoo pärast magnetilise induktsiooni (magnetism) põhimõtteliselt kaovad. Hüstereesi silmuse pindala on väike ja kitsas ja koertsitiivsus (Hc) on üldjuhul väiksem Oe (vt täpsus sulamid). 19. sajandi lõpus toimus mootor ja trafo tuuma madala süsinikusisaldusega terasest. Rohkem magnetvälja räni terasest lehed 1900 kiiresti asendada energeetika toodete tootmiseks kasutatud teras. NI-FE sulamist võeti kasutusele 1917 ajal telefonisüsteemi vajaduste rahuldamiseks. hiljem, Fe-co sulamid (1929), fe-si-al-sulamid (1936) ja Fe-al-sulamid (1950), milles erinevad magnetilised omadused esitati otstarbeks. Hiina alustas tootmist kuum valtsitud räni terasest lehed 1953. Hilja 50 hakkas õppima pehme magnet sulameid nagu NI-FE ja fe-co, ja hakkas tootma mõned suured pehmed magnetid 60. Tootmine kuumvaltsitud räni terasest ribad hakkas 70 külma ' s.


Paari: 303 Easy cut roostevabast austeniitterasest

Järgmise: Külm joonistatud (valtsitud) kohaletoimetamise seisund