[[TitleIndustry]]

roostevabast terasest toru rooste põhjus

Date:Sep 25, 2018

Rannaäärses piirkonnas kasutatakse merevee korrosioonile vastupidavaks roostevabast terasest 316 või 304.


【Võimalikud põhjused】

  1. Klooriioonid esinevad kasutuskeskkonnas. Klooriioonid on laialdaselt saadaval, näiteks sool, higi, merevesi, meretuul, muld jne. Roostevaba teras klooriioonide olemasolul keskkonnas, korrosioon kiiresti, isegi rohkem kui tavalises mahedas terases. Seetõttu on roostevabast terasest kasutamise nõuded ning vajadus pidevalt pühkida, tolmu eemaldada, hoida puhtana ja kuivana. KIMBERLY PIPE 12- (294).jpg

  2. 2. Tahke lahusega ei töödelda. Legeerivad elemendid ei lahustunud maatriksisse, mille tulemuseks oli madal sulami sisaldus ja maatriksi halb korrosioonikindlus.

  3. 3. Sellel titaani- ja nioobiumvabal materjalil on oma olemuselt teradevaheline korrosioon. Titaani ja nioobiumi lisamine koos stabiilse töötlemisega võib vähendada teradevahelist korrosiooni. Õhus või keemiliselt söövitav keskkond võib vastu pidada legeeritud terase korrosioonile, roostevaba teras on ilusa pinnaga ja korrosioonikindlus on hea, see ei pea läbima värvkatteid ega muud pinnatöötlust ning mängima roostevabast terasest tulenevaid pinnaomadusi , mida kasutatakse mitmesuguses terases, mida tavaliselt nimetatakse roostevaba teraseks.

Paari: Martensiitne vananev teras

Järgmise: Austeniit 303 Kergesti lõigatav roostevaba teras