[[TitleIndustry]]

roostevaba toru rooste põhjus

Date:Sep 25, 2018

Rannapiirkonna ala kasutab 316 või 304 roostevabast terasest, mis talub merevee korrosiooni.


【Võimalikud põhjused】

  1. Kloorioonid esinevad kasutuskeskkonnas. Kloorioonid on laialdaselt kättesaadavad, nagu näiteks sool, higi, merevesi, mereläbi, pinnas ja nii edasi. Roostevaba teras klooriioonide juuresolekul keskkonnas, korrosioon kiiresti, isegi rohkem kui tavaline kerge teras. Seetõttu on roostevabast terasest nõuded ja vajadus pidevalt pühkida, eemaldada tolm, hoida puhtana ja kuivada. KIMBERLY PIPE 12- (294).jpg

  2. 2. Tahke lahuse töötlemine puudub. Legeerivad elemendid ei lahustunud maatriksisse, mille tagajärjeks on madal sulamisisaldus ja maatriksi vähene korrosioonikindlus.

  3. 3. See mitte-titaani- ja nioobiumivaba materjal on oma olemuselt kalduväärmevaheline korrosioon. Titaani ja nioobiumi lisamine koos stabiilse töötlemisega võib vähendada korrosiooni. Õhk või keemiliselt söövitav keskkond võib vastupidavast kõrgsulamist terasest korrosioonile, roostevaba teras on ilus pind ja korrosioonikindlus on hea, ei pea läbima värvikihti ja muud pinnatöötlust ning mängima roostevaba terase omadusi , mida kasutatakse mitmesugustel terastel, üldtuntud kui roostevaba teras.

Paari: Martensiidi vananemisvastane teras

Järgmise: 303 Easy cut roostevabast austeniitterasest