[[TitleIndustry]]

Martensiidi vananemisvastane teras

Date:Oct 09, 2018


Martensite vananemisteras on üks ülikergesti tugevast terasest. Selle terase silmapaistva eelised on kuumtöötlemisprotsess on lihtne ja mugav, pärast mehaanilise töötlemise lahendust enne vananemist, kuumtöötlemise deformatsioon, töötlusvõime ja keevitustõhusus on väga head. Martensiitse vanandamise terase kuumtöötlusprotsess ja omadused on toodud alljärgnevas tabelis. Viimastel aastatel on laialdaselt kasutusel martensiidivastast vananemisvastast terasvormi, kuid kodumaisel kasutamisel on Martensite vananemisvastane teras, mis sisaldab ni, Co ja muid väärismetalli elemente, ja kõrge sisaldus on kallis, seda on keeruline laialt rakendada. Seda tüüpi terast kasutatakse peamiselt täppis sepistamine ja plastikvill.

store-steel9853g.jpg

Tüüpilised martensiidivastased vanandamise terad kasutatakse tavaliselt tugevuste järgi klassifitseeritud klassides: laialdaselt kasutatakse 18Ni (200), 18Ni (250), 18Ni (300) ja 18Ni (350).


Viimastel aastatel on mõned riigid välja töötanud mitmeid variante terasest martensiitse vanandamise terasest, eriti mittekobalti martensiitse vananemisest, millel on head omadused.


Martensiidivastase vananemisega teraste rakendamist on laialdaselt kasutatud rakettide mootorikoori, rakettide kestuse, kiirretsentratsiooni vähendamise uraani isotoop-tsentrifuugide, kiirrataste, kopteri, kõrguse surveanuma, hinge, käigukasti, laagri, kõrgsurve anduri, kinnitusvahendi, vedru, kui samuti alumiiniumisulamist ekstrusiooni surra ja cast die, täppis hallituse, külm tembeldamine sureb ja muud vahendid.

Paari: Kaubandus: Steel hinnad tõusis 1,1% eelmisel nädalal

Järgmise: roostevaba toru rooste põhjus