[[TitleIndustry]]

Tutvustatakse 316 roostevabast terasest toru

Date:Jul 20, 2019

Roostevabast terasest toru 316 on ümarterasest õõnes riba, mida kasutatakse laialdaselt tööstuslikes transporditrassides nagu nafta-, keemia-, meditsiini-, toiduainete-, kergetööstus, mehaanilised instrumendid ja mehaanilised konstruktsioonikomponendid. Lisaks, kui painde- ja väändetugevus on samad, on kaal kerge, nii et seda kasutatakse laialdaselt ka mehaaniliste osade ja insenerkonstruktsioonide valmistamisel. Kasutatakse ka mitmesuguste tavarelvade, tünnide, kestade ja nii edasi tootmiseks.

316 roostevabast terasest torude peamised sordid võib jagada järgmiselt: 316 roostevabast terasest hele toru, 316 roostevabast terasest dekoratiivtoru, 316 roostevabast terasest kapillaartoru, 316 roostevabast terasest keevitatud toru ja nii edasi. 316L roostevabast terasest torus on maksimaalne süsinikusisaldus 0,03 ja seda saab kasutada rakendustes, kus lõõmutamine pole pärast keevitamist võimalik ja vajalik on maksimaalne korrosioonikindlus. Kuid 316 roostevabast terasest ei saa kuumtöötlusega karastada. Terasest klassi üldised omadused on paremad. Kõrge temperatuuriga tingimustes, kui väävelhappe kontsentratsioon on alla 15% ja suurem kui 85%, on 316 roostevabast terasest lai kasutusala.

316 roostevaba teras on vastupidav ka mere- ja agressiivse tööstuskeskkonna erosioonidele. Kuumuskindlus 316 roostevabast terasest on hea oksüdatsioonikindlus perioodilisel kasutamisel temperatuuril alla 1600 ° C ja pideval kasutamisel temperatuuril alla 1700 ° C. Vahemikus 800-1575 kraadi ei ole soovitatav 316 roostevabast terasest pidevalt pinnale kanda, kuid kui 316 roostevabast terast kasutatakse pidevalt väljaspool seda temperatuurivahemikku, on roostevabast terasest hea kuumuskindlus. Lõõmutamine toimub temperatuuril vahemikus 1850 kuni 2050 kraadi, millele järgneb kiire lõõmutamine ja kiire jahutamine. 316 roostevabast terasest ei saa kuumtöötlusega karastada. 316 roostevabast terasest on head keevitusomadused. Keevitamiseks võib kasutada kõiki standardseid keevitusmeetodeid. Keevitamisel võib vastavalt rakendusele keevitada 316Cb, 316L või 309Cb roostevabast terasest täitevardaid või keevitusvardaid. Parima korrosioonikindluse tagamiseks vajab 316-st roostevabast terasest keevitatud sektsioon keevitusjärgset lõõmutamist. 316L roostevaba terase kasutamisel pole keevisõmbluse järel lõõmutamine vajalik.

Võtke meiega ühendust e-posti teel: info@sxht-group.com

Paari: Mis on kuumvaltsitud roostevabast terasest plaat?

Järgmise: Mis on legeeritud toru?