[[TitleIndustry]]

Kuidas lahendada õhukese roostevabast terasest keevitamise deformatsioon ja põletamine

Date:Jun 19, 2019

Õhukese roostevabast terasest keevituse kõige raskem probleem on keevitus ja deformatsioon. Roostevabast terasest plaadil on väikesed takistused. See kuumutatakse kohapeal ja jahutatakse keevitusprotsessi ajal, moodustades ebaühtlase kuumutamise ja jahutamise ning keevitamine põhjustab ebaühtlast pinget ja pinget. Kui keevisõmbluse pikisuunaline lühendamine on õhukese plaadi servale rohkem kui teatav väärtus, mõjutab tööjõu kuju kvaliteeti tõsisem laine deformatsioon.

Roostevabast terasest lehtede keevitamise ajal põletamise ja deformatsiooni probleemi lahendamiseks on peamised meetmed järgmised:

1. Kontrollige rangelt keevitatud liitmike soojust ja valige sobiv keevitusmeetod ja protsessi parameetrid (peamiselt keevitusvool, kaarpinge, keevituskiirus).

2. Üldiselt kasutatakse õhukese plaadi keevitamiseks üldjuhul väikesed pihustid, kuid soovitame kasutada võimalikult suurt düüsi läbimõõtu, nii et keevitamise ajal oleks keevituskaitse suurem, mis suudab õhku tõhusalt ja pikka aega isoleerida, nii et keevisõmblus on parem. Tugev antioksüdant.

thin stainless steel

3. .51,5 volframvarda korral peaks lihvimise teravus olema teravam ja otsakust väljaulatuva volframitangu pikkus peab olema võimalikult pikk, mis teeb aluse materjali sulatamise kiiremaks, st. sulamistemperatuur Tõus on kiirem ja temperatuur on kontsentreeritum, mis võimaldab meil sulatada nii kiiresti kui võimalik ja ei võimalda rohkem ema temperatuuri tõusta, nii et ala, kus materjali sisemine koormus muutub väiksemaks, ja lõpuks väheneb ka materjali deformatsioon.4. Paigalduse mõõtmed peavad olema täpsed, liidese vahe on võimalikult väike. Lõhe on veidi suurem ja kergem põletada või moodustub suurem keevisliist.

5, peab kasutama kõvakattega kinnitusvahendit, millel on ühtlane pingutusjõu tasakaal. Roostevabast terasest lehtede keevitamise võtmeks on pöörata tähelepanu sellele, et keevisliidese voolutugevust kontrollitakse rangelt, ja püüdma vähendada keevitamise lõpuleviimise eeldusel soojust nii palju kui võimalik, vähendades seeläbi soojust kahjustavat tsooni ja vältides ülaltoodud defekte.

image

6. Mõistliku keevitusjärjestuse valimine on eriti oluline keevisliidu deformatsiooni kontrollimiseks. Sümmeetrilise keevituse struktuuri puhul tuleks kasutada võimalikult palju sümmeetrilist keevitust. Asümmeetrilise konstruktsiooni jaoks, millest üks on vähem keevisõmblustega ja teine keevisõmblustega. Üks külg. Postkeevituse deformatsioon on piisav, et korrigeerida esiosa deformatsiooni, et vähendada üldist deformatsiooni.

7. Parim roostevabast terasest leht on laserkeevitus 0,1MM saab keevitada, laserpunkti suurust saab vabalt reguleerida, seda saab hästi kontrollida. Deformatsioonisuhe pole samuti olemas.


Paari: Kuidas terasetehnika tulevikus areneb?

Järgmise: Kuidas kulumiskindlast terasest saab kasutada ja kapp seda töödelda?