[[TitleIndustry]]

Kuidas lahendada õhukese roostevabast terasest keevitusdeformatsiooni ja põlemist

Date:Jun 19, 2019

Roostevabast terasest õhukese keevitamise kõige raskem probleem on keevitamise kulumine ja deformatsioon. Roostevabast terasest lehel on väike vaoshoitusaste. Keevitusprotsessis kuumutatakse ja jahutatakse seda kohapeal, moodustades ebaühtlase kuumutamise ja jahutamise ning keevisõmblus põhjustab ebaühtlast koormust ja pinget. Kui keevisõmbluse pikisuunaline lühenemine on õhukese plaadi servast suurem kui teatud väärtus, mõjutab tõsisem lainedeformatsioon tooriku kuju kvaliteeti.

Roostevabast terasest lehtede keevitamisel läbipõlemise ja deformeerumise probleemi lahendamise peamised meetmed on järgmised:

1. Kontrollige keevitatud ühenduste soojusenergiat rangelt ja valige sobiv keevitusviis ja protsessiparameetrid (peamiselt keevitusvool, kaare pinge, keevituskiirus).

2. Üldiselt kasutatakse õhukese plaadi keevitamiseks tavaliselt väikeseid pihustid, kuid soovitame kasutada võimalikult suurt pihusti läbimõõtu, nii et keevisõmbluse kaitsepind oleks keevitamise ajal suurem, mis suudaks tõhusalt ja pikka aega õhku isoleerida, nii et et keevisõmblus moodustuks paremini. Tugev antioksüdantide võime.

thin stainless steel

3. tung1,5-volframvardaga peaks lihvimise teravus olema teravam ja otsikust väljaulatuva volframivarda pikkus peaks olema võimalikult pikk, mis paneb alusmaterjali kiiremini sulama, st sulamistemperatuur Tõus on kiirem ja temperatuur on kontsentreeritum, mis võimaldab meil võimalikult kiiresti sulada ja ei lase emal temperatuuril rohkem tõusta, nii et ala, kus materjali sisemine pinge muutub, muutub väiksemaks, ja lõpuks väheneb ka materjali deformatsioon.4. Montaaži mõõtmed peavad olema täpsed, liidese vahe on võimalikult väike. Vahe on pisut suurem ja seda on kergem läbi põleda või moodustub suurem keevisõmblus.

5, peab kasutama kõvakaanelist kinnitusdetaili, mille klammerdamisjõud on ühtlane. Roostevabast terasest lehe keevitamise võtmeks on pöörata tähelepanu: keevitatud liigendi jooneenergia rangele juhtimisele ja keevitamise lõpuleviimise eeldusele vastavalt vähendada soojusenergiat nii palju kui võimalik, vähendades seeläbi kuumuse poolt mõjutatud tsooni ja vältides ülaltoodud puudused.

image

6. Mõõduka keevitusjärjestuse valimine on eriti oluline keevisõmbluse jääkdeformatsiooni kontrollimiseks. Sümmeetrilise keevisõmbluse ülesehitusel tuleks võimalikult palju kasutada sümmeetrilist keevitust. Asümmeetrilise konstruktsiooni jaoks on üks vähem keevisõmblustega ja teine rohkem keevisõmblustega. Üks külg. Postkeevisõmbluse deformatsioon on piisav esikülje deformatsiooni korrigeerimiseks, et vähendada üldist deformatsiooni.

7. Parim roostevabast terasest leht on laserkeevitus. 0.1MM saab keevitada, laseri koha suurust saab vabalt reguleerida, hästi kontrollida. Samuti puudub deformatsiooni suhe.


Paari: Kuidas terastehnika tulevikus areneb?

Järgmise: Kuidas saab kulumiskindlat terast kasutada ja kuidas seda töödelda?