[[TitleIndustry]]

Kuidas tellida raudtee terasest

Date:Oct 23, 2018


Raudtee (raudtee terasest), terasest kasutatakse, kraanad ning teisi lugusid professionaalne terase tootmiseks.

Enamik raudtee terasest toodetakse hapnikku ahju ja hapniku kasutamisel, mis on valtsitud valtsimise teel. Raudtee kasutusel peamiselt läbib kulumise ja pikaajalise korduva koormus, et nõuded on kulumiskindel, rõhu, väsimuse vastupanu, keevitus ja hea sitkus.

Raudtee, tehakse peamiselt veeremi surve ja mõju koormuse, seetõttu on vaja piisava tugevusega ja kõvadusega ja teatud sitkust. Levinud raudtee teras on süsiniku rahustav terasest valmistatud avatud põranda ja Elektrikaarahi, mis sisaldab süsiniku wc0.6%. 0,8% kuulub keskmise süsinikusisaldusega teras ja kõrge süsinikusisaldusega teras, kuid WMN mangaani sisaldus on kõrgem ning o.6% 1,1%.

Raudtee Hiina siseriiklikele standarditele ja metallurgiatööstuses normide kohaselt jagunevad raudtee raudtee-, kergraudtee, juhtiv rööpad ja kraana rööbaste.


How to order rail steel

Viimastel aastatel on laialt kasutusel ühise madallegeeritud terase rööpad, nagu kõrge räni rööpad, keskmise mangaani rööpad, vask rööpad ja ti kandvad rööpad. Tavaline madal sulamist raudtee on kulumiskindlate ja korrosioonikindel kui süsiniku raudtee ja eluiga on märgatavalt.

Paari: Mis on vedrust teras?

Järgmise: mis on paadiplaat