[[TitleIndustry]]

Kuidas tellida raudterast

Date:Oct 23, 2018


Raudterast (raudterast) kasutatakse vedurite, kraanade ja muude professionaalse terase rööbaste tootmiseks.

Suurema osa rööpterasest toodetakse hapnikuahju ja hapniku muunduri abil, mis valtsitakse valtsimise teel. Kasutatav rööbastee on peamiselt kulunud ja pikaajaliselt korduv koormus, seega on nõuded kulumiskindlad, surve-, väsimus-, keevitus- ja hea vastupidavusega.

Rööpad mõjutavad peamiselt veeremi survet ja löögikoormust, seetõttu nõuab see piisavat tugevust ja kõvadust ning teatavat sitkust. Tavaliselt kasutatav rööpteras on avatud koldest ja BOF-ist valmistatud süsinikku rahustav teras, mis sisaldab süsiniku wc0,6%. 0,8% kuulub keskmise süsinikusisaldusega terasesse ja kõrge süsinikusisaldusega terastesse, kuid mangaani sisaldus wMNis on suurem, 1,1% piires, mis moodustab o,6%.

Raudtee vastavalt Hiina riiklikele standarditele ja metallurgiatööstuse standarditele jaguneb raudtee-, kerg-, juhtiv- ja kraanarööpale.


How to order rail steel

Viimastel aastatel on laialdaselt kasutatud tavalisi madala legeeritud terasest rööpaid, näiteks kõrge räni rööpad, keskmise mangaani rööpad, vask rööpad ja ti kandvad rööpad. Tavaline madala legeeritud rööp on kulumiskindlam ja korrosioonikindlam kui süsinikdioksiid, selle kasutusiga on tunduvalt paranenud.

Paari: Mis on vedruteras

Järgmise: mis on paadisild