[[TitleIndustry]]

Kuidas saab kulumiskindlast terasest kasutada ja kuidas neid valmistada?

Date:Jul 03, 2019

Kuidas saab kulumiskindlast terasest kasutada ja kuidas neid valmistada?

Kulumiskindel teras on üldine mõiste suure kulumiskindlusega terasmaterjalidele, mida kasutatakse tänapäeval kulumiskindlate materjalide kõige metsikumalt. Praegu on tavapäraselt kasutatav kulumiskindel terasplaat toode, mis on valmistatud keevitades kõva kihi kindlat paksust kõrge kareduse ja suurepärase kulumiskindlusega tavalise madala süsinikusisaldusega terase või madala tugevusega ja pehme legeerterase pinnal. pinnatöötlusmeetod. Lisaks on olemas valatud kulumiskindlad terasplekid ja legeeritud karastatud kulumiskindlad terasplekid.

Üldised rakendused:

Kulumiskindlast terasest kasutatakse laialdaselt kaevandusseadmetes, söekaevandustes, masinaehituses, põllumajandusmasinates, ehitusmaterjalides, elektrimasinates, raudteetranspordis ja muudes osakondades.

Näiteks kuulveski pall, vooderdis, ekskavaatori hambad, ämber, mitmesuguste purustajate valtssein, hambaplaat, haamri pea, traktori rööpaplaat ja paak, puhuriplaat veskitööstuse, söekaevanduse kraapimine Keskmise süvendi plaat, süvend, buldooserite rõngakett, buldooserite tera, kühvlihambad, suurte elektriliste rataste punkrite vooderdised, õli- ja avatud rauamaagi perforeerimiskruvid jne. piirdub peamiselt kulumiskindla terase kasutamisega, mis on allutatud abrasiivsele kulumisele, ja igasugused suhtelise liikumisega masinad tekitavad erinevat tüüpi kulumist, mis parandab tooriku kulumiskindlust.

Maagi- ja tsemendivabrikutes kasutatavad lihvimisvahendid (pallid, vardad ja vooderdised) on suure tarbimisega terasest kulumiskomponendid. Ameerika Ühendriikides on enamik lihvimispallidest sepistatud või valatud süsinikterasest ja legeerterasest, mis moodustavad 97% kuuli kulumisest. Kanadas oli lihvimispallis tarbitud pall 81%.

1980. aastate lõpu statistika järgi tarbib Hiina aastas umbes 80–1 miljonit tonni lihvimispalle. Veskitööde aastane tarbimine on ligi 200 000 tonni, millest enamik on terasetooted. Kaabitsakonveieri südamik Hiina söekaevandustes tarbib 60 000 kuni 80 000 tonni terasplaate aastas.

töötlemismeetodid:

1. Terasest plaadilõikamismeetod sobib külma lõikamiseks ja kuumtöötlemiseks. Külmlõikamine hõlmab veejoa lõikamist, lõikamist, saagimist või abrasiivset lõikamist; termiline lõikamine hõlmab hapniku kütuse leegi lõikamist (edaspidi "leegi lõikamine"), plasma lõikamist ja laserlõikamist.

2. Lõikamismeetod: Asjakohase protsessi katse abil tuleb hallata erinevate terasplaatide lõikamismeetodite üldisi omadusi ja lõikepaksuse vahemikku.

3. Kõrgekvaliteedilise kulumiskindla terase leegilõikamismeetod on sama lihtne kui tavalise madala süsinikusisaldusega ja madala legeerterasest terase lõikamine. Kulumiskindlate teraspaksete plaatide lõikamisel tuleb tähelepanu pöörata! Teraslehe paksuse ja kõvaduse suurenemisel suureneb lõhenemise kalduvus lõikamise serval.

Võtke meiega ühendust

E-post: info@sxht-group.com


Paari: Roostevabast terasest sanitaartoru omadused

Järgmise: Kuidas terasetehnika tulevikus areneb?