[[TitleIndustry]]

Kuidas saab kulumiskindlat terast kasutada ja kuidas seda töödelda?

Date:Jul 03, 2019

Kuidas saab kulumiskindlat terast kasutada ja kõpla töödelda?

Kulumiskindel teras on üldine termin kõrge kulumiskindlusega terasmaterjalide kohta, mida tänapäeval kasutatakse kõige vastupidavamalt kulumiskindlatest materjalidest. Praegu on tavaliselt kasutatav kulumiskindel terasplaat toode, mis on valmistatud tavalise vähese süsinikusisaldusega terase või väikese vastupidavuse ja plastilisusega madala legeeritud terase pinnale keevitamise teel kindla kõvaduse ja suurepärase kulumiskindlusega kõva kihi teatud paksuse keevitamise teel. pinnakeevitusmeetod. Lisaks on valatud kulumiskindlad terasplaadid ja legeeritud karastatud kulumiskindlad terasplaadid.

Levinumad rakendused:

Kulumiskindlat terast kasutatakse laialdaselt mäetööstuses, kivisöe kaevandamisel, masinaehituses, põllumajanduses, ehitusmaterjalides, elektrimasinas, raudteetranspordis ja muudes osakondades.

Näiteks kuulveski kuul, vooderdis, ekskavaatori hambad, kopp, mitmesuguste purustide veerevsein, hambaplaat, haamripea, traktori jäljeplaat ja paak, puhurplaat ventilaatoritehase söekaevanduse kraapimine Keskmine künaplaat, küna, buldooserite rõngakett, buldooserite tera, labidahambad, vooderdised suurtele elektrilistele rataste punkritele, rullbitlid õli ja avatud rauamaagi perforeerimiseks jne. Samuti peamiselt piiratud kulumiskindla terase pealekandmisega, millele on kulunud abrasiivne kulumine, ja igasugused suhtelise liikumisega masinad toodavad erinevat tüüpi kulumist, mis parandab tooriku kulumiskindlust.

Maagi- ja tsemenditehastes kasutatavad lihvimisvahendid (kuulid, vardad ja vooderdised) on suure tarbimisega terase kulumisdetailid. Ameerika Ühendriikides on enamik lihvpallidest sepistatud või valatud süsinikterasest ja legeerterasest, mis moodustab 97% kogu kuuli kulumisest. Kanadas moodustas lihvimispallis tarbitud pall 81%.

1980ndate lõpu statistika kohaselt tarbib Hiina aastas umbes 80–1 miljonit tonni lihvimiskuule. Veskivoodrite aastane tarbimine on ligi 200 000 tonni, millest suurem osa on terasetooted. Hiina söekaevandustes olev kaabitransportööri keskne süvend tarbib 60 000–80 000 tonni terasplaate aastas.

töötlemisviisid:

1. Terasplaadi lõikamismeetod sobib külmalõikamiseks ja kuumlõikamiseks. Külmlõikamine hõlmab veejoa lõikamist, lõikamist, saagimist või abrasiivlõikamist; termiline lõikamine hõlmab hapniku kütuse leegi lõikamist (edaspidi "leegi lõikamine"), plasma lõikamist ja laserlõikust.

2. Lõikamismeetod: asjakohase protsessikatse abil omandage terasplaatide erinevate lõikamismeetodite üldised omadused ja lõike paksuse vahemik.

3. Kvaliteetse kulumiskindla terase leegilõikamismeetod on sama lihtne kui tavalise madala süsinikusisaldusega ja vähese legeeritud terase lõikamine. Kulumiskindlast terasest paksude plaatide lõikamisel peate tähelepanu pöörama! Terasepleki paksuse ja kõvaduse suurenemisel suureneb prao tendents lõike servas.

Võtke meiega ühendust e-posti teel: info@sxht-group.comPaari: Kuidas lahendada õhukese roostevabast terasest keevitusdeformatsiooni ja põlemist

Järgmise: Austeniitne roostevaba teras