[[TitleIndustry]]

Austeniitsest roostevabast terasest kasutatakse

Date:Jun 12, 2019

Naatriumkarbonaaditööstuses kasutatavad roostevabast terasest on peamiselt austeniitsest roostevabast terasest ja austeniit-ferriitsest dupleks roostevabast terasest. Kõige sagedamini kasutati roostevabast terasest, roostevabast terasest roostevabast terasest, roostevabast terasest roostevabast terasest roostevabast terasest roostevabast terasest roostevabast terasest roostevabast terasest roostevabast terasest roostevabast terasest roostevabast terasest roostevabast terasest roostevabast terasest roostevabast terasest roostevabast terasest roostevabast terasest roostevabast terasest roostevabast terasest roostevabast terasest. Duplex roostevabast terasest on peamiselt austeniit-ferriidist dupleks roostevaba teras 3RE60 (00Cr18Ni8Mo3Si2) ja CD4Mcu valatud roostevabast terasest need kaks materjali.

00Mo5 roostevabast terasest kasutatakse peamiselt karboniseerimistorni jahutustoruna naatriumkarbonaadis. Sellel on suurepärane korrosioonikindlus ja korrosioonikindlus ning seda võib kasutada ka väikeste torude jahutamiseks merevee keskkonnaga. Kuid see materjal ei ole standardne roostevabast terasest seeria. Turul on raske osta ja selle kasutamine on teatud määral piiratud ning seda ei ole laialdaselt edendatud.

Austenitic stainless steel uses

904L-l ei ole mitte ainult kõrge kroom-nikli sisaldus, vaid ka kõrge Mo-sisaldus ja parem korrosioonikindlus kui 00Mo5 roostevabast terasest. Naatriumkarbonaadi tootmisel on 904L-l parem vastupidavus üldisele korrosioonile ja löögikindlusele. Lisaks on 904 L-l hea sooja ja külma töö. Euroopas peetakse 904L-i suurepäraseks korrosioonikindluseks, mis on võrreldav naatriumkarbonaadis kasutatava titaaniga. Seda kasutatakse paljudes titaaniga kahanenud riikides, et asendada titaani naatriumkarbonaadi rakendustes. Seda võib kasutada mitte ainult surveanuma korpuse materjalina, vaid ka soojusvaheti torulaua ja pumba sepistamiseks ja valamiseks.

Lisaks kasutatakse laialdaselt 316L, 304 ja muud roostevabast terasest soodaseadmetes, torudes, instrumentides ja ventiilides.

Naatriumhüdroksiidi tootmisel tihedalt seotud naatriumhüdroksiidi mitmeotstarbelise aurustamise tootmisel on roostevabast terasest 0Cr18Ni9Ti pumbaventiil, mille kõrge kontsentratsiooniga NaOH sisaldus on 45%, NaCl sisaldus 20% ja temperatuur 150 ° C (keetmine) on alla 1 kuu jooksul on 1Cr18Ni9Ti valmistatud toru kasutusiga vaid 11 kuud. Ultra-puhta ferriitsest roostevabast terasest (000Cr26Mo1) kontsentreeritud leelis- (42% -46%) tootmisliinil on seina korrosioonikiirus vaid 0,018 mm / a ja kasutusiga üle 10 aasta.


Paari: Kuidas kulumiskindlast terasest saab kasutada ja kapp seda töödelda?

Järgmise: Mis on roostevabast terasest sanitaartoru?