[[TitleIndustry]]

milleks saab 316 roostevabast terasest plaati kasutada?

Date:Jul 14, 2019

Mo-elemendiga on lisatud 316 roostevaba terast , seetõttu on selle korrosioonikindlus, atmosfääri korrosioonikindlus ja kõrge temperatuuritaluvus eriti hea, seda saab kasutada ka karmides tingimustes; suurepärane töökindlus (mittemagnetiline); suurepärane tugevus kõrgel temperatuuril; mittemagnetiline tahke lahuse olekus; külmvaltsitud toodete hea läige, ilusad.

Kasutusalad: merevees kasutatavad seadmed, kemikaalid, värvained, paber, oblikhape, väetis ja muud tootmisseadmed; foto, toiduainetööstus, rannikurajatised, köied, CD-vardad, poldid, mutrid.

Kõige tavalisem erinevus kahe tavaliselt kasutatava roostevaba terase 304 ja 316 vahel on see, et 316 sisaldab Mo ja üldiselt aktsepteeritakse, et 316 on korrosioonikindlam ja korrosioonikindlam kui 304 kõrge temperatuuriga keskkonnas. Seetõttu kasutavad kõrge temperatuuriga keskkonnas insenerid tavaliselt 316 materjali osi. Kuid niinimetatud asi pole absoluutne, kontsentreeritud väävelhappe keskkonnas ärge kasutage 316 kõrgete temperatuuride korral.Õng on mehaanikat õppinud inimesed niidi ära õppinud. Pidage meeles musta tahke määrdeõli, mis tuleb peale kanda, et vältida keerme purunemist kõrgel temperatuuril: molübdeendisulfiid (MoS2). Sellest tehti kaks järeldust: esiteks, Mo on tõepoolest kõrge temperatuurile vastupidav aine ja teiseks reageerib Mo kergesti kõrge hinnaga väävliioonidega, moodustades sulfiide. Nii et ükski roostevaba teras pole eriti võitmatu ja korrosioonikindel.

316 roostevabast terasest plaatide kasutamine on majanduse arenguga muutunud laialdasemaks. Inimesed on igapäevaelus tihedalt seotud roostevaba terasega, kuid paljud ei tea roostevaba terase toimimisest kuigi palju ning 316 roostevabast terasest plaadi hooldus on vähem teada. Paljud inimesed arvavad, et roostevaba teras ei roosteta kunagi. Tegelikult on roostevabast terasest hea korrosioonikindlus. Põhjus on see, et pind moodustab passiivse kile, mis eksisteerib looduses stabiilsema oksiidi kujul. See tähendab, et kuigi roostevaba teras on oksüdeerumisel erinev, sõltuvalt kasutustingimustest, see lõpuks oksüdeeritakse. Seda nähtust nimetatakse tavaliselt korrosiooniks. Kõik söövitavale keskkonnale avatud metallpinnad läbivad elektrifitseerimise või keemilisi reaktsioone ja on ühtlaselt korrodeerunud.

Võtke meiega ühendust e- posti aadressil info@sxht-group.com


Paari: Mis on roostevabast terasest äärik?

Järgmise: mis kasu on 304L roostevabast terasest torust