[[TitleIndustry]]

304 roostevabast terasest mähisega magnetvöönd

Date:Nov 29, 2018


Roostevaba teras, mida tavaliselt kasutatakse dekoratiivse toru plaadina, on enamasti austeniitne 304 materjal, mis on üldiselt mittemagnetiline või nõrk magnetiline, kuid keemilise koostise kõikumistest või erinevast töötlemisriigist tingitud sulatamise tõttu võib ilmneda ka magnet.

304 roostevabast terasest pärast külmtöötlemist muundatakse koe struktuur ka martensiidiks, seda suurem on külmtöötlemise deformatsioon, seda rohkem martensiidi muundumist, seda suurem on terase magnetism. Nagu partii terastriba, tootmine tube76 toru, ei ole ilmne magnet mõttes, tootmine .59.5 toru.Kuna suur magnetiline tunne nurgas deformatsioon on ilmne, tootmise ruudu ristkülikukujuline toru, sest deformatsioon on suurem kui ringikujuline toru, eriti kokkuklapitav osa, deformatsioon, mis on intensiivsem magnetism, on ilmsem.


304 stainless steel coil magnetic zone


Eespool nimetatud põhjustel põhjustatud 304 terase magnetiliste omaduste täielikuks kõrvaldamiseks saab stabiilse austeniidi koe taastada kõrge temperatuuriga tahkestamise teel, kõrvaldades seega magnetismi.

Eelkõige põhjustab 304 roostevabast terasest magnetism ja muud roostevabast terasest materjalid, näiteks 430, põhjustatud põhjused, et süsinikterasest magnetism ei ole üldse sama, st 304 terasest magnetismil on alati nõrk magnetism.Paari: Kuidas täita 304L roostevabast terasplaadist pinnatöötlusmeetodit ja mehaanilist lihvimispinna töötlemismeetodit

Järgmise: Kuidas hoida kustutamist