[[TitleIndustry]]

304 roostevabast terasest mähise magnetiline tsoon

Date:Nov 29, 2018


Roostevaba teras, mida tavaliselt kasutatakse dekoratiivse toruplaadina, on enamasti austeniitse 304 materjal, tavaliselt mittemagnetiline või nõrk magnetiline, kuid keemilise koostise kõikumisest või erinevast töötlemisolekust põhjustatud sulamise tõttu võib see tunduda ka magnetiline.

304 roostevabast terasest pärast külmtöötlemist muundatakse kudede struktuur ka martensiidiks, mida suurem on külmtöötlemise deformatsioon, seda rohkem martensiiti muundatakse, seda suurem on terase magnetiline omadus. Nagu partii terasriba, tootmine φ76 toru, millel puudub ilmne magnetiline mõttes, φ 9,5 toru tootmine.Selleks, et nurga deformatsiooni suure magnetilise tähenduse korral on ilmne, tootmise ruudu ristkülikukujuline toru, kuna deformatsioon on suurem kui ümmarguse toru, eriti kokkupandava osa, deformatsiooni intensiivsem magnetism on ilmsem.


304 stainless steel coil magnetic zone


304 terase magnetiliste omaduste täielikuks kõrvaldamiseks, mis on põhjustatud ülaltoodud põhjustest, saab stabiilse austeniitse koe taastada kuumutamisel kõrgel temperatuuril, vältides sellega magnetilisust.

Täpsemalt, ülalnimetatud põhjuste tõttu, mis on põhjustatud roostevabast terasest 304 ja muudest roostevabast terasest materjalidest, näiteks 430, ei ole süsinikterasest magnetism üldse samal tasemel, see tähendab, et 304 terasmagnetism näitab alati nõrka magnetismi.
Paari: Kuidas teostada 304L roostevabast terasest plaatpindade töötlemise meetodit ja mehaanilise lihvimisega pinnatöötlusmeetodit

Järgmise: Kuidas kustutamist hoida