Duplex torud

Duplex torud

Htongsteel on muutunud ühe peatuse lahendus juhtiv dupleks torud kõikidele nõuetele vastav. Oleme üks suurima eksportijate- & turustajad dupleks torude Hiinas. Duplex torud olid dumpinguvas

Huitong erilist Steel Co, Ltd on kuulus Hiina kahepoolne torude tootja ja tarnija, varustatud produktiivne tehases ning ettevõtte ja professionaalne dupleks torud eksportija ja müüjana, me alati tervitada teid osta ja hulgi-kvaliteetne dupleks roostevabast terasest torud, duplex roostevabast terasest plaadid, duplex roostevabast terasest spiraal ja dupleks roostevabast terasest rullid meie tehas.

Htongsteel on muutunud ühe peatuse lahendus juhtiv dupleks torud kõikidele nõuetele vastav. Oleme üks suurima eksportijad ja müüjad dupleks torude Hiinas. Duplex torud olid algselt loodud kloriidi kandvad jahutusvesi ja teistele agressiivsed Keemiline protsess vedelike põhjustatud korrosiooni probleemide vastu võitlemiseks. Meie tooted on laialdaselt kasutatud paljudes valdkondades nii kodu- kui välismaal. Igas osakonnas on täiuslik juhtimine ja täisautomaatne toodangut nii, et pakkuda oma klientidele parima kvaliteediga tooteid ja kiiret teenuste.

Klassi ja jätku:

2205, 904L, S31803, 330, 660, 630, 17-4PH, 631,17-7PH, 2507, F51, S31254 jne.

Suurus: DN15-600 või nagu iga kohandamine.

Pakkimine:

Standardset ekspordi pakke- või nagu iga kohandamine.

Tüüp:

Duplex roostevabast terasest Baar, Duplex roostevabast terasest toru, Duplex roostevabast terasest lehed, Duplex roostevabast terasest plaat, dupleks roostevabast terasest spiraal ribad jne.

Seotud otsing: Duplex toru, Duplex roostevabast terasest torud, Duplex roostevabast terasest plaadid, duplex roostevabast terasest spiraal, duplex roostevabast terasest coil, Duplex terasest kahepoolne roostevabast terasest toru.

Paari: Roostevabast terasest rull

Järgmise: 304 roostevabast terasest toruliitmikud